Pensjonat

Nazwa „Korpałówka” pochodzi od nazwiska rodziny Korpałów. Jesteśmy od pokoleń związani z Podhalem i jego tradycją, dlatego naszą miłością do tego zakątka Polski pragniemy się dzielić z osobami, które u nas goszczą.

cNasz pensjonat w Kluszkowcach nad Zalewem Czorsztyńskim to coś więcej niż tylko wspaniały, piękny obiekt. Dla nas to spełnienie marzeń i zwieńczenie naszych planów życiowych. Zawsze pragnęliśmy mieszkać w tym właśnie miejscu, w sąsiedztwie dwóch zamków i wspaniałej górskiej przyrody. W miejscu, gdzie zimą można jeździć na nartach, a latem żeglować po krystalicznie czystej wodzie w otoczeniu gór. Nie trudno sobie wyobrazić, że jest to idealne miejsce do wypoczynku w Kluszkowcach.

Wszystkim, którzy zapragną poczuć atmosferę tego miejsca, dajemy do dyspozycji nasz nowy pensjonat, a w nim:

  • pokoje z łazienkami: 2-, 3-, 4- oraz 5-osobowe, większość z dużymi balkonami,
  • smaczne posiłki w naszej restauracji,
  • bezpieczny parking,
  • ogródek z grillem i pięknym widokiem,
  • możliwość korzystania z Internetu poprzez WI-FI,
  • rozległy teren zielony z grillem i możliwością zapalenia ogniska i rekreacji, bezpieczny dla grup szkolnym,
  • miejsce dla motorów i rowerów,
  • obsługę gości obcojęzycznych.

Łączna ilość miejsc 55 pozwala nam organizować noclegi i wypoczynek dla zorganizowanych grup turystów. Posiadamy własną restaurację dlatego nie musisz się martwic, że po długim dniu spędzonym w górach czy na stoku nie będziesz miał co zjeść. Powiedz nam, o której godzinie zgłodniejesz, a specjalnie dla Ciebie przygotujemy smaczny posiłek, który zregeneruje twoje siły.

Kluszkowce i Czorsztyn nie są jeszcze kurortem na miarę Zakopanego, ale może to i lepiej. Dzięki temu usłyszysz ciszę i poczujesz bezpieczny spokój, a niskie ceny pozwolą Ci na dłuższy pobyt.

Mile widziani weganie i wegetarianie.

Jeśli potrzebujesz zorganizować pobyt dla większej grupy osób, powiedz nam o tym, a elastycznie dostosujemy poziom cen do twoich możliwości finansowych.Napisz do nas